Direct naar hoofdmenu / zoekveld
/ Onze gemeente / Bestuur / Gemeenteraad / Verkiezingen / Burgemeesters van As

Burgemeesters van As

Jan Matthijs THEUNISSEN
burgemeester van 1873 tot 1908
Burgemeester Theunissen ontving op 28 mei 1908 het Burgerlijk Ereteken voor meer dan 35 jaar trouwe dienst.
°1837-04-21 - +­ 1908-10-28

Jacobus JANSSEN
burgemeester van februari 1909 tot 28 januari 1927
°1867-10-23 - +­ 1943-02-17

Joseph WEYTJENS
burgemeester vanaf februari 1927 tot 18 januari 1933
°1877-03-20 - +­ 1963-03-06

Dr. Desiré COLEMONT
burgemeester vanaf maart 1933 tot september 1935
°1897-12-23 - +­

Louis HUVENERS
burgemeester vanaf oktober 1935 tot april 1941
°1890-05-21 - +­ 1968-01-12

Jan Lambert DEXTERS
burgemeester voor de periode van mei 1941 tot november 1944
°1889-10-25 - +­

Hubert HOOGMARTENS
burgemeester vanaf juni 1947 tot 15 januari 1953
° 1866-10-20 - +­ 1955-10-11

Gisbert MARTING
burgemeester vanaf februari 1953 tot 7 januari 1965
° 1881-07-14 - +­ 1973-04-17

Dr Albert JORISSEN
burgemeester vanaf februari 1959 tot 5 januari 1971
en van 6 januari 1977 tot 21 april 1983
° 1916-01-03 - +­ 1985-12-16

Pierre TILMANS
burgemeester vanaf 5 januari 1971 tot 6 januari 1977
° 1919-10-06 - +­ 2005-04-15

Jozef TRUYEN
burgemeester vanaf 21 april 1983 tot 26 januari 2007
° 1939-12-27

Miel CRAEGHS
burgemeester vanaf 26 januari 2007 tot heden
° 1952-06-23